SON DAKİKA

Güncel Haberin Odak Noktası
15 temmuz
KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ
Halil Demirdağ
(haldem@gazetemedya.com)

 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Çoşgun Sarı
(cassar@gazetemedya.com)

 

EDİTÖRLER
Enes Demirtaş – denes@gazetemedya.com
Malik Altıntaş – malika@gazetemedya.com
Ayşe Kaftanoğlu – aysek@gazetemedya.com

 

REKLAM REZERVASYON
Ayse Tutuk (reklam@gazetemedya.com)

 

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
iletisim@gazetemedya.com

HUKUK SORUMLUSU
Av. Hakan Erdal Ergin

MALİ MÜŞAVİR
Hüseyin Gönetlioğlu

ADRES
Güzeloba Mah. 2135 Sok. Kemal Şak PT. NO:17/5
Muratpaşa/Antalya
02423248324

ALTYAPI ve TEMA
WordPress
Haber Teması : https://www.thewp.com.tr

SERVİS SAĞLAYICI
alastyr hosting
Web Hosting – Alastyr Web Solutions

Hukuka Aykırılık Bildirimi

Gazetemedya.com’un yayınlarında, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik hak ve hürriyetlerine saygılı şekilde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri sitemiz üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.
Bize yazmak için lütfen burayı tıklayınız

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2015 gazetemedya.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları gazetemedya.com’a aittir. gazetemedya.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar gazetemedya.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
gazetemedya.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. gazetemedya.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the gazetemedya.com. However, sometimes the gazetemedya.com uses third parties to process your information. gazetemedya.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the gazetemedya.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the gazetemedya.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the gazetemedya.com and its services. When you use gazetemedya.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the gazetemedya.com cookies section of our full Privacy Policy.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA