SON DAKİKA

Güncel Haberin Odak Noktası
15 temmuz
Hakkımızda

GazeteMedya.com haber sitesi,gündelik olarak yaşanan gelişmeleri, site okurlarına doğru ve hızlı şekilde aktarmak amacıyla hizmete açılmış olan haber paylaşım platformudur. Ulusal ve uluslararası basından öne çıkan; siyaset, son dakika, spor, ekonomi, sağlık, magazin, kültür, teknoloji, sanat, sinema ve benzeri onlarca kategori haberlerine yer verilmektedir. Temel yayıncılık ilkesi tarafsız haber vermektir. Bu ilkeli politikamız çerçevesinde, haberlere konu olan şahıs, olay, kurum ve kuruluşlara tarafsız bir bakış açısı ile yaklaşılmaktadır.

Sitede yer alan haberler ile alakalı manipülasyon yaratmak, haberleri taraflı şekilde değiştirmek ve algıyı farklılaştırmak gibi bir niyet içerisinde olmamız asla mümkün olamaz. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına bütünüyle bağlı ve yasa gereksinimlerine uygun şekilde yayıncılık yapmaktadır.

Sitemizde gösterilen ve telif hakkı içeren tüm haber, bilgi, resim, metinlere dikkat edilmektedir. Site yönetimi olarak görevimizin; okuyucuları bir tarafa yönlendirmek veya haber değeri taşıyan olayın detayı ile ilgili farklı girişimlerde bulunmak düşüncesinde olmadığını biliyoruz. Daha net bir anlatımla, ne ülkemizi idare eden bir kişi veya kurumu etkilemeyi ne de haberin gücünü kullanarak halkı yönlendirmeyi düşünmüyoruz. Bizler bir anlamda postacı gibi mesaj ileteniz. Bunların dışında herhangi bir konuda sorumluluk sahibi değiliz.

İçerikte rahatsız edici yada telif hakkı ihlali haber bulunduğunda,
sitemize bilgi verildiği anda yayından kaldırılır.

Neden Yola Çıktık?
Ülkemiz de ve Dünya da olup biten tüm gelişmeleri, yakından takip ederek ve içeriğini iyi anlayarak doğru analiz yapabilmek içingazetemedya.com üzerinden sizlere sunmak arzusu ile yola çıktık.Bununla beraber; Yaşanan son dakika gelişmelerini, Türkiye den ve Dünya dan haber değerine sahip tüm bilgileri takipçilerimiz ile paylaşmak ve onlara tarafsız & doğru haberleri iletmek rotasında ilerlemekteyiz.

Amacımız
Benimde haberim olsun dediğiniz tüm haber içeriklerini; ulusal ve uluslararası haber kaynaklarından toparlayıp, en hızlı ve doğru bir şekilde sizlere sunmak.

Vizyonumuz
Doğru haberi, en hızlı ve tarafsız şekilde aktarabilen haber sitesi olmak.

Varmak İstediğimiz Nokta!
*Ulusal ve Uluslararası düzeyde en çok takip dilen kaynak haber sitesi olmak.
*Sadece haber değil “doğru” ve “tarafsız” haberleri sizlere sunmak.
*Güncel kalarak gündemi yakalamak.
*Etrafınızda neler oluyor an be an sizlere aktarmak.
*Teknolojik gelişmeler e ayak uydurmak.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA